دسته‌ها
وبلاگ

نمایشگاه هوایی ایران در کیش ۹۵

علی اصغر مونسان عصر شنبه در آخرین روز از برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی هوایی و هوانوردی و نمایش هوایی مهمترین دستاورد این رویداد را نمایش اقتدار جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف از جمله صنعت هوایی دانست و گفت :حضور شرکت های اروپایی و آسیایی در نمایشگاه نشان از ظرفیت ها و توانمندی های خوب ایران در این حوزه دارد . وی با بیان اینکه شرکت های خارجی در این نمایشگاه دستاوردهای ایران در این صنعت را رصد کردند افزود: آنها تصور نمی کردند ایرانی که در تحریم بوده به چنین دستاوردهایی دست پیدا کرده باشد

مونسان با بیان اینکه این نمایشگاه فرصتی برای تعامل ، استفاده از تجارب و آشنایی با دستاوردهای هوایی دیگر کشورها بود افزود: با رصدی که انجام شد مسئولان شرکت های ایرانی از این فرصت راضی بودند. وی گفت : نمایش هوایی هواپیماهای نیروی هوایی ارتش ( میگ ۲۹ و اف ۱۴ ) نشان داد که خلبانان ایرانی از علم ، توانمندی وتجربه لازم در این زمینه برخوردارند .

رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش اجرای گروه آکروباتیک ‘زنبورهای بالتیک ‘لتونی و شوالیه های روسی را نمایشی بسیار زیبا عنوان کرد و گفت : حضور جمعیت ۲۰ هزار نفری برای مشاهده نمایش هوایی در تاریخ نمایشگاهی رکورد بی سابقه ای بود .

وی ابراز امیدواری کرد که برگزاری این نمایشگاه نقطه عطفی در صنعت هوایی کشور باشد. مونسان در مورد بستن قرار داد برای خرید تجهیزات گفت : نشست هایی برای خرید و تامین تجهیزات و تکنولوژی برگزار و قرار دادهایی بین شرکت های داخلی وخارجی بسته شد .

هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی که از ۲۶ ابان ماه در کیش برگزار شده بود پس از چهار روز فعالیت عصر امروز به کار خود پایان داد.

0/5

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 12 =