دفتر یادداشت تبلیغاتی

دفتر یادداشت تبلیغاتی هدیه ای خاص

دفتر یادداشت تبلیغاتی یکی از محصولات پرکاربرد تبلیغاتی است که به صورت هدیه تبلیغاتی به مخاطب داده می شود. دفترچه یادداشت تبلیغاتی ZA16 با سایز ۱۵٫۵ *۱۰٫۵  نه تنها به عنوان وسیله ای روزمره بسیار کاربردی است که انتخابش به عنوان هدیه می تواند شما را برای همیشه در ذهن مخاطبین ماندگار کند.

دفتر یادداشت تبلیغاتییادداشت تبلیغاتی مناسب برای تمامی کسانی که به یادداشت برداری از وقایع روزانه خود علاقه مند و زمانی را صرف ثبت خاطراتشان می کنند. هدیه ای دوست داشتنی برای تمام افراد علاقه مند به نوشتن.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی هدیه ای کاربردی

اگر وقت کافی برای انتخاب هدیه ای مناسب برای شرکت یا سازمان خود ندارید بدون شک و با خیال راحت دفترچه یادداشت تبلیغاتی را میتوانید به عنوان هدیه ای تبلیغاتی کاربردی و مورد پسند همه انتخاب کنید. بدون شک می توانید این محصول را با خیال راحت بعنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب نمائید.

سایز بندی دفترچه یادداشت

این محصول امکان تولید در سایز بندی های مختلف و اختصاصی را نیز دارد. شما می توانید این محصول را با سایز های استاندارد سفارش دهید . سایز بندی های پر طرفدار از قبیل

  • دفتر یادداشت آ۶
  • دفتر یادداشت آ۵
  • دفتر یادداشت اروپایی
  • دستیار مهندسی
  • سایز اختصاصی شما

مزایای دفتریادداشت تبلیغاتی

این محصول جهت نوشتار روزانه ، یادداشت مدرسه، یادداشت خانگی و محیط کار مورد استفاده قرار گیرد. در آمار های جهانی در حوزه هدایای تبلیغاتی همیشه دفتر یادداشت تبلیغاتی جزو ۵ محصول پر طرفدار بین مخاطبان بوده است. یکی دیگر از مزایای سفارش دفتر یادداشت تبلیغاتی این هست که میتوانید روی جلد یا داخل برگه های یادداشت چاپ طرح اختصاصی خود را بزنید.

0/5